KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012069
nr 1201 2069
Jens Mathisen
(1926-2003), Norge
Oljemålning, Signerad, daterad -76. Olja på pannå, 22x27 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:28:30
31/8 19:11:10
Jens Mathisen
Läs mer om Jens Mathisen